10 حقیقت درباره آلت تناسلی که احتمالا نمی دانستید

 

این که آیا قبول کنید یا نه، آلت تناسلی یکی از نقاط مورد علاقه شما دربدنتان است. پس چرا مردان به فکر گرفتن مکمل های قوای جنسی هستند؟ اما اگر فکر می کنید هرآنچه را که لازم است در باره ی ابزارتان می دانید، دوباره فکر کنید چرا که آلت تناسلی شما پیچیده تر از آن است که به نظر می رسد.

آلت تناسلی شما می تواند یک منبع لذت و یا  سرخوردگی باشد، بسته به چگونگی مراقبت از شما از آن. دانستن حقایق زیر به سلامت آلت تناسلی و عملکرد آن کمک کند:

1.آلت تناسلی شما با دوام ولی در عین حال ظریف است. استمناء شدید و یا فشار آوردن زیاد در طول رابطه جنسی می تواند منجر به آسیب رسیدن آلت تناسلی شود بنابراین مراقب استمناء و تلمبه زدن باشید.

2. بزرگ شدن پروستات می تواند باعث اختلال نعوظ و انزال زودرس شود.

3. سیگار کشیدن می تواند طول آلت تناسلی مرد را در حدود یک سانتی متر کاهش دهد، زیرا در گردش خون تاثیر می گذارد - که منجر به اختلال در نعوظ می شود.

 4. ارگاسم مرد یا اوج لذت جنسی آلت تناسلی به طور متوسط ​​حدود شش ثانیه طول می کشد. ارگاسم شدید همچنین بیش از یک ارگاسم نرمال طول نمی کشد. ارگاسم زن حدود 23 ثانیه است.

 5. ساک زدن آلت تناسلی خود،  توانایی نادری است و نیاز به انعطاف پذیری شدیدی دارد.از هر 400 مرد فقط یک نفر می تواند برای خودش ساک بزند.

 6. دو نوع از آلت تناسلی مرد وجود دارد: رشد کننده و نمایشی. اولی در طی فرایندی بلند و ضخیم شده تا نهایتا سیخ گردد در حالیکه دیگری فقط بزرگ به نظر می رسد و به اندازه قابل توجهی در زمان سیخ شدن بزرگ نمی شود. استفاده از بزرگ کننده آلت تناسلی  با کیفیت میتواند به رفع این مشکل کمک کند.

 7. حدود 79 درصد از مردان نعوظ "رشد کننده" دارند در حالی که باقی مانده 21 درصد حالت نعوظ نمایشی را دارا می باشند.

8. متوسط ​​طول مدت مقاربت کمی کمتر از سه دقیقه است. افزایش استقامت خود را با تغذیه درست، ورزش، خواب خوب، و مصرف مکمل های تقویت کننده افزایش دهید.

9. آلت تناسلی  سالم کیفیت اسپرم خوبی دارا است، که باروری را تحت تاثیر قرار می دهد.

10. اهمیت اندازه قابل بحث است. اکثریت زنان آلت تناسلی با اندازه متوسط را ترجیح می دهند. برخی دراز ترجیح می دهند. در هر صورت، بزرگ کردن آلت تناسلی مطمئنا می تواند برای اعتماد به نفس شما شگفت انگیز باشد. برخی از کارشناسان بر این باورند که آلت تناسلی بلند تر، در جابجایی مایع منی بهتر عمل می کند.

سخن آخر اینکه آلت تناسلی سالم ضروری است برای یک زندگی جنسی رضایت بخش، پس یک زندگی سالمی داشته باشید و آلت تناسلی خود را با مکمل های قوای جنسی تغذیه کنید.


برچسب‌ها: 10 حقیقت درباره آلت تناسلی, آلت تناسلی, حقایق آلت تناسلی
+ نوشته شده توسط طاهر در دوشنبه بیست و دوم خرداد ۱۳۹۱ و ساعت ۱۹:۲۳ بعد از ظهر |
نرخ ارز و سکه
تحلیل آمار سایت و وبلاگ